Miejsce na twoją reklamę.Który tytoń lubisz najbardziej?

Fumari
Fantasia
Fusion
Romman
Starbuzz
Tonic
Inny

El Hennawy

Producent: Hennowy Tobacco Co.
Kraj pochodzenia: Egipt
Gama smaków: 26
Strona: www.hennawy.com

 

 

 

Od 1900 roku Egipcjanin, Mohammed El-Hennawy sprzedawał najprzeróżniejsze tytonie na targu Kom Hamda w Damnhour. Doświadczony w sprawach tytoniu El-Hennawy postanowił założyć własną fabrykę tytoniu, co uczynił 33 lata później, w 1933 roku. Niestety, krótko po tym zmarł. Po jego śmierci, jego dwaj synowie Kamel i Mohammed Mohammed El-Hennawy postanowili dokończyć dzieło swojego ojca, produkując w fabryce różnego rodzaju tytonie i rozprowadzając go po całym Egipcie. Do dużego sukcesu zakładu przyczyniła się głównie produkcja ma'assel, czyli smakowego tytoniu do fajki wodnej. Po sukcesie w kraju zarząd El Hennawy Tobacco postanowił eksportować swoje produkty na cały świat.
Tytoń El Hennawy, podobnie jak El Nahkla, produkowany jest na ilość, nie jakość. Do jego produkcji wykorzystywane są składniki niskiej klasy, co odzwierciedla się na dość niskiej, nieporównywalnej do firm wyższej klasy, jakości palenia, ale za to i znacznie niższej cenie.

Produkty El Hennawy dzielą się na 4 grupy:

 

GRUPA A
Sallum - klasyczne, bardzo mocne, niearomatyzowane tytonie, palone głównie w okręgu krajów arabskich. Nazwy produktów tej grupy to: The Emperor, Excellent Molasses, Kass, a także Mazag El Sabea.

 

GRUPA B
Aromatyzowane tytonie: jabłko. truskawka, mięta, morela, cocktail owocowy, brzoskwinia, banan, róża, cola, wanilia, kokos, ananas.

 

GRUPA C
Aromatyzowane tytonie o smakach: trzy jabłka, wiśnia, melon, pomarańcza, mango, winogrono, lukrecja, czekolada, karmel, cappuccino, cytryna, kawa arabska, mandarynka, pistacja.

 

GRUPA D
Tytonie papierosowe

 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.dodajdo.com
Ubrania Ciążowe