Miejsce na twoją reklamę.Który tytoń lubisz najbardziej?

Fumari
Fantasia
Fusion
Romman
Starbuzz
Tonic
Inny

Fumag System

Jak wiadomo Niemcy mają bzika na punkcie shishy jak chyba żaden inny naród.  Co chwila wymyślają coś nowego w tej dziedzinie, lecz ich wynalazki nie kończą się już na chłodzeniu dzbana, czy jego podświetlaniu. Idą dalej, a Fumag System jest tego najlepszym dowodem.

Fumag System porównać możemy do centralnego ogrzewania. Dlaczego ?


Jest to system rozprowadzający dym ze stojącej w pewnym miejscu shishy do węży umieszczonych w dowolnym miejscu w pokoju. Wszystko opiera się na hydraulice, a więc metalowych rurkach, połączonych kolankami, etc. Za adaptery węży posłużyły zaworki zwrotne, a węże to elastyczne, przezroczyste rurki. Cały system rur przytwierdzić można do ściany za pomocą szel.
Pomysłodawcy gwarantują, że system cechuje idealna wręcz szczelność oraz bardzo komfortowy przepływ dymu, porównywalny z fajkami MYA.

Rozwiązanie to umożliwia zatem palenie w kilku miejscach jednocześnie, bez przenoszenia fajki. Przyda się też podczas spotkania przy fajce w większym gronie.

Pomysłodawcami są studenci z Uniwersytetu w Bonn. Pracują oni obecnie nad uruchomieniem sklepu internetowego, za pomocą którego chcą sprzedawać swój wynalazek. Ceny będą ustalane w zależności od długości rur i ilości węży. Szacowany koszt wynalazku prezentowanego w filmiku to wg. autora 180€.

 

Powrócimy do tego tematu, kiedy ruszy sklep.

 

 

Link: Fumag System Review

 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.dodajdo.com
lotus elise