Miejsce na twoją reklamę.Który tytoń lubisz najbardziej?

Fumari
Fantasia
Fusion
Romman
Starbuzz
Tonic
Inny

Jak działa fajka wodna

Fajka wodna działa na bardzo prostej zasadzie, która przedstawiona została na załączonym obrazku.

Po napełnieniu dzbana wodą, złożeniu fajki w całość, nabiciu cybucha tytoniem i nałożeniu na niego sitka lub folii, a następnie węgielka - rozpalamy shishę.
W tym celu zaciągamy powietrze poprzez wąż - albo wolnymi, długimi wdechami albo szybkimi i krótkimi. Zasysane powietrze po spotkaniu z węgielkiem nabiera bardzo wysokiej temperatury. Przechodząc przez tytoń, podgrzewa tak, aby mógł się spalić, wytwarzając automatycznie dym. Po zaciągnięciu powstały ze spalenia tytoniu dym wędruje przez rurkę w korpusie do dzbana, gdzie zostaje przefiltrowany przez wodę. Następnie, w skutek ciągu, wydostaje się on poprzez dziurki w korpusie i wlatuje do węża, a następnie do ust palącego.

 W fajkach posiadających zaworek, podczas wciągania dymu kuleczka, znajdująca się w zaworku, przyciągana jest do zaworka, blokując tym samym dopływ ‘lewego powietrza’. Kiedy dym staje się zbyt ostry, np. w wyniku przypalenia się tytoniu, możemy szybko pozbyć się go z dzbana dmuchając w wąż. Wydmuchiwane powietrze odpycha kuleczkę od zaworka, co umożliwia wydostanie się dymu z fajki.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.dodajdo.com
Ubrania Ciążowe