Miejsce na twoją reklamę.Który tytoń lubisz najbardziej?

Fumari
Fantasia
Fusion
Romman
Starbuzz
Tonic
Inny

Jak przygotować sziszę do podróży?

Nasza nargila może prawić wiele przyjemności również na wakacjach czy w podróży. Jak wiecie szisza posiada wiele elementów mogących uszkodzić się podczas transportu. Szklany dzban i ceramiczny cybuch mogą zostać uszkodzone zarówno w podróży samolotem, czy podczas przewożenia w aucie. Ten artykuł ma pokazać w jaki sposób zabezpieczyć fajkę bardzo tanim kosztem, może nawet za darmo. Proces ten jest podzielony na dwie części: zabezpieczanie i pakowanie.

Część 1 – Zabezpieczamy

Na początku musimy zabezpieczyć dzban, bez którego palenie fajki wodnej jest niemożliwe, ponieważ ciężko go czymkolwiek zastąpić. Najwięcej zniszczeń zdarza się podczas przenoszenia sziszy. Polecam owinąć dzban bąbelkową folią, której pęcherzyki powinny dobrze zabezpieczyć go przed obiciami. Później owijamy wszystko taśmą, tak aby folia przylegała i nie mogła się zsunąć.

 

 

Zawinięty w filię dzban, owijamy gazetą. Później używamy taśmy, tak aby gazeta również pewnie się trzymała. Owinąć powinniśmy również korpus.

 

 

Część 2 – Pakujemy

Kiedy Twoja fajka jest tak zabezpieczona, dzban i cybuch powinny wytrzymać wiele wypadków, lecz muszą jeszcze być zabezpieczone przed upadkiem na podłogę czy silnym uderzeniem. Zaczynamy od postrzępienia kilku stron gazety  w małe kawałki i wykładamy nimi dno ochronnego kuferka , umieszczamy dzban i inne części fajki do walizki. Jeśli kufer jest za mały, używamy do spakowania czegoś większego np. kartonu. Jeśli fajka jest już w pudełku, to na jej wierzch układamy pozostałe kawałki gazety, zamykamy pudło, i gotowe!

 


 

Rada: W podróż polecam brać niewielką fajkę wodną, ponieważ łatwiej ochronić ją przed ewentualnym zniszczeniem i to bez większych problemów. Branie większej sziszy może spowodować spore problemy z jej ochroną - ze względu na jej rozmiar. 

 

Autor: Oturano

 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.dodajdo.com
lotus elise