Miejsce na twoją reklamę.Który tytoń lubisz najbardziej?

Fumari
Fantasia
Fusion
Romman
Starbuzz
Tonic
Inny

Kółeczka, bańki, żagiel - czyli shishatricki

Gandalf potrafi, Popeye potrafi - a Ty ?

Palić umie każdy, ale puszczać kóleczka ? Nie musisz od razu umieć robić żagla, jak Gandalf z Władcy Pierscieni, kółeczka są dobrym poczatkiem...

Ten tutorial pokaże Ci, jak w krótkim czasie bedziesz w stanie nauczyć się puszczania kółeczek z dymu, którymi będziesz mógł zadziwić przyjaciół i kumpli podczas wspólnego shishowania.

Ważne: Przed paleniem pozamykaj okna w pomieszeniu! Przy przeciągu czy na zewnątrz, przy wietrze trudniej jest zrobić cokolwiek na kształt kółeczka!

Odpalamy faję i zaczynamy zabawę.

 

 

BAŃKI:

Jeżeli jesteśmy znudzeni tradycyjnym rytuałem palenia fajki wodnej i chcielibyśmy go urozmaicić - świetnym sposóbem jest zabawa w puszczanie baniek. W prosty sposób możemy zrobić wrażenie na znajomych i zachęcić ich do zabawy. W tym celu potrzebujemy rurkę (np. po foli aluminiowej) oraz płyn (np. do mycia naczyń). Następnie nabieramy dymu do płuc i robimy dokładnie to samo, co podczas puszczania baniek mydlanych - maczamy końcówkę rurki w płynie i dmuchamy w drugi koniec.

 

 

ŻAGIEL:

Aby zrobić żagiel musisz wciągnąć sporą ilość dymu do ust. Wypychając dym językiem jednocześnie wciągasz go nosem, powodzenia.

 

 

 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.dodajdo.com
lotus elise